אורי לוי - אימון אישי

 
 


 
 


מחשבה יוצרת מציאות

רובין שארמה נוהג להגיד שאנו לא רואים את העולם כפי שהוא, אנו רואים אותו כפי שאנחנו.
 
מחשבה יוצרת מציאות. מה שאני חושב זה מה שאני רואה ומה שאני חווה.
מה שאדמיין זה מה שאקבל.
אם אדמיין הצלחה אמשוך אותה לחיי. אם אחשוב על דברים עצובים, חיי יהיו עצובים.
אם אקים עסק ואדמיין את הלקוחות מגיעים, קונים ונהנים - זה מה שיקרה! (ורק לפני שבוע שמעתי מעוד חבר איך הוא יישם זאת ואיך זה הצליח לו - כל הכבוד גבר!).
 
חברים, התורה כאן היא עמוקה, יש הרבה תיאוריות וספרים שמסבירים איך זה עובד, ומי שרוצה הכוונה למקורות המידע מוזמן לשאול אותי. אבל השורה התחתונה מוגשת לפניכם - מחשבה יוצרת מציאות. מה שתחשבו זה מה שיקרה. ונא לא לתפוס אותי בקטנות ולהתחיל להעלות מצבי קיצון - אם אתם רוצים לסגור על 95% מהמקרים אין בעיה. לכו ליום יום, לדברים שחשובים לכם באמת. דמיינו את עצמכם מצליחים ומשיגים את מה שאתם רוצים וזה מה שיקרה. כוחו של הדמיון הוא מעבר למה שאנו מסוגלים לתפוס. אנו כלל לא מנצלים את כוח הדמיון ולצערי אני פוגש הרבה אנשים שמזלזלים בו וקוראים לזה 'פסיכולוגיה בגרוש' - מה הקשר?? חבל לא להשתמש בכוח הזה. חבל להכניס לראש רק תסריטים גרועים שאנשים אחרים מספקים לנו בנדיבותם. לכו למחקרים, לכו למדע ותיווכחו - כוחו של הדמיון הוא רב עצמה!
 
אתם מוזמנים לחפש בעצמכם את ההבדל בין מחשבה לבין דמיון. מבחינתי דמיון זה עמוק יותר - דמיון זה לא רק לחשוב 'יום אחד אצחק יותר' אלא להרגיש את זה קורה עכשיו, להרגיש את הצחוק והחיוך (אפילו רק מבפנים) כבר עכשיו!
 
ואם מישהו בכל זאת רוצה לדעת איך זה עובד, אז באופן כללי (וממש על קצה המזלג...) התיאוריה אומרת שלאחר הדמיון, הפעולות שלי או של הסביבהבמודע או לא במודע, יובילו אותי לתוצאה המבוקשת - אבל שוב, כרגע התיאוריה לא מעניינת, אלא השורה התחתונה בלבד - לדמיין את מה שאנו רוצים לקבל!
 
ועכשיו לדוגמה פרקטית: החלטתי שאני רוצה גוף חזק ובריא! וזה בדיוק מה שעלי לדמיין (כדאי כל יום וכמה שיותר). עלי לדמיין את עצמי מרגיש טוב, אנרגטי, מלא חיות, במשקל שמתאים לי, קליל, הולך זקוף ומבסוט מהגוף! (כל זה מתאר את הגוף הבריא והחזק שאני רוצה). עלי ממש לראות את תמונת התוצאה של זה לנגד עיני.
אז כתבתי 'פתק' בסמארטפון החדש שלי (דבר הזוי בפני עצמו...) ובו רשימת הדברים שאני רוצה להשיג בזמן הקרוב - וביניהם 'גוף חזק ובריא'. וכך מדי פעם במהלך היום, כשאני מדפדף בטלפון, אני עוצר בפתק הזה, מסתכל על הרשימה ופשוט מדמיין לכמה שניות שהדברים אכן קורים! שאכן השגתי את התוצאות - בדוגמה זו אני פשוט מדמיין את עצמי עכשיו, חזק ובריא, יחד עם הפירוט שהזכרתי.
 
זה מדהים, זה עובד ובד"כ אני מרגיש את התוצאות מהר! אם הייתי רוצה להאריך כאן, הייתי גם מספר איך זה עזר לי למצוא/לקבל זוגיות  - בגדול אותו עקרון בדיוק, רק קצת יותר פירוט, דיוק ותשומת לב.
 
מחשבה יוצרת מציאות. מה שאני חושב זה מה שאני רואה ומה שאני חווה.
מה שאדמיין זה מה שאקבל.

Bookmark and Share

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח 
לייבסיטי - בניית אתרים